Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

BEZPIECZNE REGATY NAD ZALEWEM JEZIORSKO

Data publikacji: 2017-07-12, Data modyfikacji: 2017-07-13
A A AWydrukDrukuj  
 
8 lipca 2017 r. odbyły się XXIII Regaty o Błękitną Wstęgę Zalewu Jeziorsko. Do rywalizacji stanęło 27 załóg, a bazą regat był port jachtowy w Ostrowie Warckim (powiat sieradzki). Organizatorem wyścigów wodnych jak co roku był Klub Turystyki Wodnej „Warta”. Nad bezpieczeństwem żeglarzy czuwała wodna Policja z Poddębic, WOPR Zduńska Wola, Państwowa Straż Pożarna z Continue Reading›› Artykuł BEZPIECZNE REGATY NAD ZALEWEM JEZIORSKO pochodzi z serwisu Kurier Poddębicki.

Pełna treść wiadomości na: kurier.poddebice.eu/?p=769
kurier.poddebice.eu, Źródło artykułu: kurier.poddebice.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola