Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne spotkania informacyjne pn. "Fundusze na rozwój Twojej firmy"

Data publikacji: 2018-12-04, Data modyfikacji: 2018-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Gmina Uniejów informuje, iż Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim organizuje bezpłatne spotkania informacyjne pn. „Fundusze na rozwój Twojej firmy”. Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się 10 grudnia 2018 r. w godz. 12:00 – 14:00 w sali konferencyjnej Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu, ul. Rynek 14. W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, który przedstawi zmiany w konkursach oraz będzie do dyspozycji osób biorących udział w spotkaniu w zakresie szczegółowych pytań. W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, należy wypełnić formularz zgłoszenia na stronie: www.rpo.lodzkie.pl Link dostępny po kliknięciu przycisku „Weź udział”. Zgłoszenia można dokonać do dnia 7 grudnia br. Do godziny 12:00. Istnieje możliwość zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Ilość miejsc ograniczona. W przypadku pytań należy kontaktować się z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Sieradzu (ul. Rynek 14, Sieradz) tel. 43 678 40 80 lub 43 822 89 25, e-mail: LPISieradz@lodzkie.pl  

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=44822
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola