Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

BRAMA GARAŻOWA SEGMENTOWA WIŚNIOWSKI AUTOMATYCZNA WYMIAR 2500/2125 KOLOR ZŁOTY DĄB CENA 3500,00 zł Z MONTAŻEM 8% VAT

Data dodania: 2012-03-08
 
WITAM,

NA NASZYM KOLEJNYM OGŁOSZENIU MAM DO ZAOFEROWANIA BRAMĘ SEGMENTOWĄ FIRMY WIŚNIOWSKI UNIPRO MULTI PRZETŁOCZENIE NISKIE KOLOR ZŁOTY DĄB, ORZECH WYMIAR S-2500, H-2125. AUTOMATYCZNA Z NAPĘDEM NICE Z DWOMA PILOTAMI DWUKANAŁOWYMI.KUPUJ W SPRAWDZONEJ FIRMIE

instrukcja montażu w języku polskim

montaż ustalany indywidualnie!!!POMIAR I WYCENA ZA DARMO W DOMU KLIENTA, FACHOWE DORADZTWO TECHNICZNE!!!

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ:OKNA PCV I ALUMINIUM, PARAPETY ZEWNĘTRZNE, WEWNĘTRZNE, ROLETY ZEWNĘTRZNE, DRZWI ZEWNĘTRZNE (GERDA, KMT, K&P, CAL, PARMAX), BRAMY GARAŻOWE(NORMSTHAL, KRISPOL, WIŚNIOWSKI), OGRODZENIOWE, NAPĘDY, DRZWI WEWĘTRZNE FIRM (PORTA, POLSKONE, DRE, INVADO, ERKADO).Wiecej na www.gpsystem.pl!!POMIAR I WYCENA ZA DARMO W DOMU KLIENTA, FACHOWE DORADZTWO TECHNICZNE!!!
Kontakt
DANE KONTAKTOWE:

GP SYSTEM-STAMET

CZECHY 228b ZDUŃSKA WOLA

tel. handlowiec 500-066-923

e-mail: zdunskawola@gpsystem.pl

Pracujemy w godzinach:

PN-PT: 9-17

SO: 9-13
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poddębicki

Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola