Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

DOM SPOJNEJ STAROŚCI

Data dodania: 2012-08-16
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 

Obiekt położony jest w spokojnej okolicy niedaleko Olesna. Pobliskie lasy i łąki a także sąsiadujący kościół pozwoli na wypoczynek jak również na zaspokojenie potrzeb duchowych. Oferujemy pokoje 1-2-3 osobowe, jadalnię, pokój dzienny. Budynek jest wyposażony w windę co ułatwi bezpieczne i swobodne poruszanie się . Nad bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem mieszkańców czuwać będzie zespół wykwalifikowanych opiekunów i pielęgniarek. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 609827823. Zapraszamy!

Kontakt


e-mail domss@op.pl
tel. 609 827 823

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poddębicki

Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola