Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzieciaki do rakiet

Data publikacji: 2018-12-10, Data modyfikacji: 2018-12-12
A A AWydrukDrukuj  
 
„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zorganizowano konkurs przeznaczony dla szkół podstawowych. Jego uczestnikiem jest także Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach. Spośród zgłoszonych placówek 70 szkół, które zdobędzie najwięcej głosów otrzyma nagrody w postaci profesjonalnego sprzętu tenisowego do nauki dzieci, a dodatkowo dwóch nauczycieli będzie mogło wziąć udział w szkoleniu zorganizowanym przez Polski Związek Tenisa. Aby poddębicka podstawówka znalazła się w gronie nagrodzonych wystarczy zagłosować na zgłoszoną przez nią pracę konkursową. Na stronie: https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/638/szkola-podstawowa-nr-1-im-lotnikow-polskich-w-poddebicach należy kliknąć przycisk „Głosuj”. Dziennie można oddać 5 głosów. Głosowanie trwa do 18 grudnia br.

Pełna treść wiadomości na: poddebice.pl/?p=4413
poddebice.pl, Źródło artykułu: poddebice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola