Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzieciaki wykonały piękne stroiki świąteczne podczas warsztatów

Data publikacji: 2018-12-12, Data modyfikacji: 2018-12-15
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniach 7 i 10 grudnia 2018 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Uniejowie odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe, zorganizowane dla dzieci i młodzieży. Warsztaty podzielone były na dwie grupy wiekowe, dostosowane do umiejętności manualnych uczestników. Głównym mottem zajęć stały się stroiki świąteczne. Podstawę każdego stroiku stanowił słój drzewa, przyozdobiony według własnej inwencji. Do dekoracji wykorzystano bombki, świeczki, szyszki, suszone owoce. Wszyscy uczestnicy w swoje prace wkładali mnóstwo energii i serca. Pierwszego dnia warsztatów dzieci miały możliwość skorzystania z mikołajkowej niespodzianki, którą była pizza zasponsorowana przez właściciela restauracji „ Twister”, Pana Ireneusza Szczęsnego. Dzieci bardzo się ucieszyły z miłego, przepysznego prezentu, za który Panu Ireneuszowi bardzo dziękujemy.

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=45055
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola