Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Urologii: IZC zaprasza mieszkańców na bezpłatne konsultacje

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-19
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach Europejskiego Tygodnia Urologii, 24 – 28 września 2018 roku, w Uzdrowisku Uniejów Park w dniu 26 września (środa) odbędą się bezpłatne konsultacje urologiczne oraz wykłady. Konsultacje poprowadzą: prof. dr hab. n. med. Waldemar Różański oraz  dr n. med. Mariusz Blewniewski z II Kliniki Urologii Uniwersytetu Medycznego. Program wykładów (godz. 11.00-16.00): 12:00 – Wykład prof. dr hab. n. med. Waldemara Różańskiego pt. „Rak prostaty i co dalej…” 12:45 – Wykład dr n. med. Mariusza Blewniewskiego pt. „Nietrzymanie moczu u kobiet i co dalej…” W trakcie tych wykładów przeprowadzane będą bezpłatne konsultacje urologiczne. 15:00 – Wykład mgr fizjoterapii Aleksandry Juszczak pt. „Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu – techniki i metodyka ćwiczeń”. Zapraszamy mieszkańców do udziału w wykładach i konsultacjach. Uzdrowisko Uniejów Park    

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=40243
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola