Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Halowy Turniej Piłki Siatkowej imienia Dominiaka

Data publikacji: 2018-11-26, Data modyfikacji: 2018-11-27
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę, 24 listopada 2018 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowie drużyny siatkarskie rywalizowały podczas Halowego Turnieju Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka. Do turnieju zgłosiło się kilka drużyn: NADIR Poddębice, WIRTUALNI ZRYW Dąbie, DRINK TEAM Kalisz, KSIĘŻYC.PL Zduńska Wola, VICTORIA Zadzim, MFinanse Łódź, Kombajn Szczerców, WITONIA, WUJA TEAM Turek, KS TEAM Stare Miasto, AUTOCENTRUM LIS Kalisz, AUTOMOBILE TORINO Turek. Organizowany corocznie turniej jest poświęcony pamięci Zbigniewa Dominiaka, uniejowianina, wielkiego miłośnika i propagatora tego sportu. Sport był dla niego czymś więcej, Jego drugim życiem. Nawet na co dzień, w pracy był ubrany często na sportowo – w dresie. Tego dnia, tradycyjnie już, z uczestnikami turnieju był Jacek Dominiak – brat tragicznie zmarłego Zbigniewa. Drużyny podzielone na trzy grupy grały systemem „każdy z każdym”, a zwycięzcy grup przechodzili do rozgrywek finałowych. Zwycięzcą turnieju został Kombajn Szczerców, przed drużynami MFinanse Łódź i AUTOMOBILE TORINO Turek. Organizatorami turnieju byli: Burmistrz Miasta Uniejów, Radni Rady Miejskiej w Uniejowie, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie, PGK Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie, Szkoła Podstawowa w Uniejowie. Turniej zakończył się pamiątkowym zdjęciem wszystkich uczestników.

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=44422
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola