Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kontrola zwierząt w schronisku

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-05
A A AWydrukDrukuj  
 
29 sierpnia 2018 r. pracownik Urzędu Miasta w Uniejowie – Anna Pająk-Kowalska wraz z Komisją Rewizyjną Urzędu Miasta w Uniejowie przeprowadzili kontrolę zwierząt znajdujących się w Schronisku dla Zwierząt i Ptactwa Domowego, Gabinet Weterynaryjny, Schronisko, Centrum Rehabilitacyjno-Szkoleniowo-Adopcyjne w miejscowości Wojtyszki, gm. Brąszewice. W trakcie wizytacji dokonano sprawdzenia dobrostanu zwierząt pochodzących z terenu gminy Uniejów oraz przeprowadzono analizę prowadzonej dokumentacji (papierowej i elektronicznej). Przeprowadzający kontrolę dokonali oględzin gabinetu weterynaryjnego, boksów oraz sektorów, w których znajdują się zwierzęta. Na dzień 29 sierpnia 2018 r. stwierdzono, iż w schronisku przebywa 7 kotów oraz 21 psów. Przeprowadzona kontrola nie wykazała nieprawidłowości dotyczącej warunków przetrzymywania znajdujących się w schronisku zwierząt. Zachęcamy do adopcji zwierząt z terenu gminy Uniejów, znajdujących się w schronisku. Dodatkowe informacje dotyczące adopcji czworonogów można uzyskać na stronie www.hotelzwierzat.com w zakładce „Psy do adopcji” oraz pod numerem tel. 512 324 940 lub kontaktując się z Urzędem Miasta w Uniejowie pod numerem tel. 63 288 97 49.

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=39630
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola