Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lilia Ogrodnika - głosowanie

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do trzeciej edycji konkursu „Lilia Ogrodnika” na najpiękniejszy ogród w Gminie Uniejów. Teraz każdy może wybrać swojego faworyta i pretendenta do „Lilii Ogrodnika” w głosowaniu internautów. Zgłoszono w sumie 7 ogrodów w dwóch kategoriach: ogród przydomowy miejski i wiejski oraz ogród przyjazny turyście. W Gminie Uniejów przybywa pięknych miejsc , którymi właściciele chcieli się pochwalić. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ich właściciele zgłoszą się do konkursu i pochwalą przed innymi swoją pracą. W regulaminie trzeciej edycji konkursu zmieniła się liczba kategorii. W tym roku komisja konkursowa oceni zgłoszenia w dwóch kategoriach: ogród przydomowy miejski lub wiejski (3 ogrody w Uniejowie i 3 ogrody w sołectwach gminy), ogród przyjazny turyście (1 ogród w Uniejowie). Aby obejrzeć wszystkie zdjęcia zgłoszonych do konkursu ogrodów, należy wejść na stronę klikając tutaj. Kto w tym roku zdobędzie „Lilię Ogrodnika” zależy nie tylko od komisji konkursowej, która swój werdykt ogłosi we wrześniu. Również każdy z nas może ocenić ogrody w głosowaniu internetowym, które będzie trwało przez najbliższy tydzień (od 9-19 sierpnia). Głosować należy korzystając z formularza poniżej. Można oddać swój głos tylko na jedno wybrane zgłoszenie (niezależnie od kategorii). Jedna osoba może zagłosować tylko raz. W formularzu są przedstawione wszystkie ogrody i balkony wraz ze zdjęciami. Zwycięzcy (laureaci) poszczególnych kategorii oraz zwycięzca głosowania internetowego otrzymają jako główną nagrodę specjalnie zaprojektowaną tablicę – odznakę „Lilia Ogrodnika” oraz indywidualne konsultacje ze specjalistami z branży ogrodniczej. Wszyscy uczestnicy otrzymają: bony na zakup materiałów ogrodniczych, dyplomy uczestnictwa, a także promocję w prasie lokalnej i regionalnej. Zachęcamy do  głosowania na najpiękniejsze ogród w Gminie Uniejów spośród następujących zgłoszonych. Aby oddać swój głos, kliknij w kółko poniżej wybranego zgłoszenia, a następnie przycisk „Głosuję” na dole strony. Zgłoszenie nr 1: Anna i Stanisław AndrzejczakZgłoszenie nr 2: Jadwiga PilarekZgłoszenie nr 3: Kamila i Krzysztof LudwiccyZgłoszenie nr 4: Małgorzata i Arkadiusz WappaZgłoszenie nr 5: Maria PastwińskaZgłoszenie nr 6: Wacław RachubińskiZgłoszenie nr 7: Gościniec Nad Wartą

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=38666
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola