Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lilia Ogrodnika od Internautów przyznana!

Data publikacji: 2018-08-31, Data modyfikacji: 2018-09-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Znamy już Laureata Lilii Ogrodnika w głosowaniu Internautów. Nagroda za najpiękniejszy ogród wędruje do Państwa Andrzejczaków z Orzeszkowa! Podajemy wyniki głosowania internetowego na najpiękniejszy ogród lub balkon w gminie Uniejów. Internauci mogli oddawać swoje głosy na jedno wybrane zgłoszenie, niezależnie od kategorii. Każdy mógł zagłosować tylko raz z jednego adresu IP. Plebiscyt trwał od 9-26 sierpnia 2018 r. Łącznie zebraliśmy 208  głosów. Wszystkie wyniki prezentujemy poniżej, a na końcu prezentujemy zdjęcia wszystkich ogrodów i balkonów w kolejności zajętych miejsc w głosowaniu internetowym. Prezentacja wszystkich zgłoszeń jest dostępna tutaj. 1. Anna i Stanisław Andrzejczak 94/208 2. Wacław Rachubiński 46/208 3. Małgorzata i Arkadiusz Wappa 19/208 4. Maria Pastwińska 18/208 5. Jadwiga Pilarek 13/208 6. Kamila i Krzysztof Ludwiccy 11/208 7. Gościniec Nad Wartą 7/208  

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=39400
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola