Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

LKS Termy Ner Poddębice – Reprezentacja Powiatu Poddębickiego 7:3

 
Nasz Fanpejdż: facebook.com/OK-Podd%C4%99bice-Regionalny-Serwis-Sportowy-226945894126262/?fref=ts Mecz towarzyski LKS Termy Ner Poddębice – Reprezentacja Powiatu Poddębickiego 7:3 (4:0) Sesay Alex-2, zawodnik testowany-2, Rogalewicz Mikołaj-1, Woźniak Krzysztof-1, Różycki Przemysław-1 … Kowalczyk Marcin-1, Ciepłoch Marek-1, Zych Kamil-1 skład Reprezentacji: Korbański Emil, Urbaniak Wojciech, Paczkowski Damian, Kowalczyk Marcin, Kita Tomasz, Frisz Mateusz, Ciepłoch Marek, Jesionowski Kamil, Stajewski Arkadiusz, Zych Kamil, Śpiączka Wiktor, Stachlewski Krzysztof, Woźniak Marcin, Kubiak Krystian, Makowski Jakub. W sobotę, rozegrany został mecz towarzyski, pomiędzy LKS Termy Ner Poddębice a Reprezentacją Powiatu Poddębickiego w którym to Ner wygrał 7:3. Pierwsza połowa należała zdecydowanie dla gospodarzy tego meczu, strzelając cztery gole, wiadomo już było kto w tym meczu wygra. Druga połowa należała jednak już do zawodników złożonych przede wszystkim z drużyn „A” klasowych i goście tego meczu, remisują drugą odsłonę tego spotkania 3:3. W Reprezentacji Powiatu pierwszy raz wystąpił zawodnik z Uniejowa, co było sporą niespodzianką, ale miejmy nadzieję, że był to pierwszy krok w załagodzeniu konfliktu na linii Poddębice Uniejów i za rok zagra już więcej zawodników z Term. Atmosfera podczas meczu była wzorowa i chyba każdy się musi zgodzić, że takie mecze powinny być raz w roku rozgrywane, wyróżniając zawodników, grających na co dzień w niższych ligach reprezentując nasz powiat.

 


OK Poddębice
 
Data pliku video: 2016-07-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola