Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mikołajkowe spotkanie 5-15 Hufca Pracy

Data publikacji: 2018-12-17, Data modyfikacji: 2018-12-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Komendant Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli wraz z Wychowawcą Katarzyną Wajman odwiedzili poddębickich pracodawców i podopiecznych Hufca Pracy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wyróżniający się zaangażowaniem w działania Hufca Pracy, właściwą postawą podczas zajęć praktycznych i szkolnych, a także dobrymi wynikami w nauce uczestnicy z terenu Poddębic otrzymali z rąk Komendanta Hufca świąteczne upominki. Komendant Hufca złożył  serdeczne życzenia pracodawcom, podopiecznym a także ich rodzinom.   Natomiast w ramach projektu „Życie jest cudem – Boże Narodzenie w rodzinie OHP”, Komendant Hufca Pracy Romuald Krystyniak wraz z wychowawcą Katarzyną Wajman spotkali się w Poddębicach z młodocianymi matkami. (zdjęcia: 3, 4, 5) Pomysłodawcą projektu „Życie jest cudem. Boże Narodzenie w rodzinie OHP” jest Komenda Główna OHP, a patronat nad nią objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed. W imieniu Komendanta Głównego OHP Bogdana Ścibuta- Komendant Hufca 5-15 w Zduńskiej Woli odczytał życzenia: „Aby te święta były święte- pełne wiary, nadziei i miłości, a nadchodzący rok 2019 przyniósł wiele trafnych decyzji, a Rodzinom codzienne radości” oraz wręczył młodocianym matkom upominki dla dzieci. (Tekst i zdjęcia: Katarzyna Wajman) dav

Pełna treść wiadomości na: poddebice.pl/?p=4427
poddebice.pl, Źródło artykułu: poddebice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola