Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oddaj krew - ocal życie

Data publikacji: 2018-09-14, Data modyfikacji: 2018-09-17
A A AWydrukDrukuj  
 
W najbliższą niedzielę, 16 września na Rynku w Uniejowie odbędzie się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa. Gorąco zachęcamy wszystkich, których zdrowie pozwala na oddanie krwi, do włączenia się w tę szczytną akcję pomocy osobom chorym i potrzebującym tej niezbędnej do życia substancji. Każda kropla krwi jest na wagę złota.  A dlaczego warto oddać krew? Przede wszystkim ogromna satysfakcja z faktu, że możemy pomóc innym Świadomość, że dajemy szansę na ewentualną pomoc w razie wypadku bliskiej nam osobie oraz sobie samym Poznajemy grupę swojej krwi, wpisanej do legitymacji honorowego dawcy krwi – to może nam się wielokrotnie przydać w przyszłości Mamy zapewnione ogólne badanie lekarskie Jakie należy spełnić warunki, aby odpowiednio przygotować się do oddania krwi i móc ją oddać? Każda osoba zgłaszająca się do oddania krwi powinna być zdrowa, wypoczęta oraz po spożyciu lekkostrawnego i niskokalorycznego posiłku i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi. Szczegółowe informacje wszyscy chcący oddać krew znajdą pod linkiem: www.krwiodawstwo.pl

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=40257
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola