Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ostatni dzień głosowania na budżety obywatelskie! Liczymy na Wasze wsparcie!

Data publikacji: 2018-10-31, Data modyfikacji: 2018-11-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Dziś 31 października, czyli ostatni dzień, aby wesprzeć inicjatywę Uniejowskiego Stowarzyszenia „Aktywni”. Dziś o północy zakończy się głosowanie internetowe na projekty, które mogą otrzymać dofinansowanie ze środków Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na rok 2019. W myśl hasła: „BO ty tu rządzisz”, promującego udział w akcji, wybierają Państwo inicjatywę, która poprzez jedno „kliknięcie” może się urzeczywistnić!   Wśród zakwalifikowanych do głosowania przedsięwzięć znalazł się Integracyjny Turniej Piłki Nożnej z Ebim Smolarkiem. To pomysł, który powstał w Uniejowie, dzięki współpracy Uniejowskiej Akademii Futbolu i Euzebiusza Smolarka. W przedsięwzięciu będą mogły wziąć udział kluby piłkarskie, akademie, bądź aktywne sportowo szkoły z całego województwa łódzkiego. Kto wie? Może właśnie z Wami spotka się jeden z najbardziej utalentowanych polskich piłkarzy?   Cykl konsultacji szkoleniowych z reprezentantem Polski – Euzebiuszem Smolarkiem, których podsumowaniem będzie Integracyjny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Głównym celem projektu jest popularyzacja piłki nożnej, promocja zdrowego stylu życia, rozwijanie wśród dzieci zainteresowań i umiejętności gry w piłkę nożną, a także udział w konsultacjach szkoleniowych i w turnieju jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy, Euzebiusza Smolarka. Jak głosować? Aby zagłosować online, należy wejść na stronę Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego (www.bo.lodzkie.pl) i postępować według wskazówek zamieszczonych w zakładce „głosowanie”. Pamiętajcie! Projekt, który może dzięki waszemu wsparciu dać wiele radości dzieciakom z terenu całego województwa to Integracyjny Turniej Piłki Nożnej z Ebim Smolarkiem. Numer identyfikujący inicjatywę w głosowaniu to: 474. To bardzo ważne. Uniejowskie Stowarzyszenie „Aktywni” oraz Uniejowska Akademia Futbolu Ebiego Smolarka potrzebują Waszego głosu!

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=42990
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola