Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PIERWSZA WIZYTA DZIECI W NOWYM BUDYNKU KOMENDY POLICJI W PODDĘBICACH

Data publikacji: 2017-08-25, Data modyfikacji: 2017-08-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczestnicy obozu sportowego zorganizowanego przez Poddębicki Dom Kultury i Sportu mieli niecodzienną okazję zwiedzania nowego obiektu Komendy Policji w Poddębicach. Największą atrakcją dla gości okazała się strzelnica, areszt oraz nowocześnie wyposażone stanowisko dyżurnego jednostki. Na pożegnanie dzieci otrzymały elementy odblaskowe oraz ulotki dot. kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych Mariusza Błaszczaka. Continue Reading›› Artykuł PIERWSZA WIZYTA DZIECI W NOWYM BUDYNKU KOMENDY POLICJI W PODDĘBICACH pochodzi z serwisu Kurier Poddębicki.

Pełna treść wiadomości na: kurier.poddebice.eu/?p=846
kurier.poddebice.eu, Źródło artykułu: kurier.poddebice.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola