Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Piknik Wędkarski" za nami…

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-19
A A AWydrukDrukuj  
 
29 uczestników w wieku od 6 do 15 lat stanęło na starcie Zawodów Wędkarskich, które odbyły się na terenie Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie w ramach „Pikniku Wędkarskiego”. Gmina zrealizowała przedsięwzięcie dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego. – Po imprezie „Cudze chwalicie swego nie znacie”, czy będącym w trakcie budowy placu zabaw i siłowni plenerowej przy ul. Grunwaldzkiej w Poddębicach, przyszedł czas na „Piknik Wędkarski” – mówi Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski. Najmłodsi mieszkańcy naszej Gminy nie tylko wzięli udział w zawodach wędkarskich, ale również skorzystali z atrakcji w postaci dmuchanych zjeżdżalni, kul wodnych, byka rodeo, eurobungee, cymbergaja, malowania twarzy, gigantycznych baniek, zabaw z balonami, które za darmo były dostępne dla wszystkich. W pikniku uczestniczyła Członek Zarządu Województwa Łódzkiego Jolanta Zięba-Gzik, która wspólnie z Burmistrzem Piotrem Sęczkowskim oraz Prezesem Koła PZW w Poddębicach Ryszardem Wojciechowskim wręczyła nagrody i medale młodym wędkarzom. Przybyłym na imprezę w Byczynie posłużyła wiata rekreacyjna, która została wybudowana także przy wsparciu środków unijnych. W sumie na oba zadania – organizację “Pikniku Wędkarskiego” oraz wykonanie wiaty rekreacyjnej warte blisko 50 tys. zł, poddębicki samorząd otrzymał 25 tys. zł.

Pełna treść wiadomości na: poddebice.pl/?p=4265
poddebice.pl, Źródło artykułu: poddebice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola