Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pomaszeruj przez Łódzkie

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Wszyscy, którzy chcą poznać prawidłową technikę Nordic Walking, spróbować marszu z kijami, przekonać się, że to najzdrowsza i najprzyjemniejsza forma aktywności ruchowej, powinni wziąć udział w wydarzeniu „Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie”. W ramach 5 cyklu imprez, jedna z nich odbędzie się 12 sierpnia o g. 10.00  na boisku przy Termach Uniejów. Każda z imprez ma charakter edukacyjno-rekreacyjny. Nie ma ścigania się, ani pomiaru czasu. Na początek każdy będzie mógł dobrać indywidualnie kije, dopasować je do sylwetki, porozmawiać o stroju i odpowiednim obuwiu. Później będzie wspólna rozgrzewka i warsztaty z nauki prawidłowego chodzenia techniką Nordic Walking, następnie uczestnicy wyruszą na wspólny marsz na trasie o długości ok 7-10 kilometrów.  Na trasie podczas marszu będą towarzyszyć uczestnikom instruktor i sędziowie Nordic Walking. Sędziowie wybiorą 20 osób, które najlepiej opanują przekazaną na warsztatach wiedzę. Te osoby zostaną wyróżnione na mecie dyplomami i upominkami. Każdy uczestnik imprezy „Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie” otrzyma pakiet startowy, wodę i wyżywienie, a na mecie pamiątkowy medal. Koszt uczestnictwa to 15 zł od osoby, uczestnicy są ubezpieczeni, na miejscu będzie również opieka medyczna. Limit uczestników na każdą imprezę – 100 osób. Zapisy: http://rajsportactive.pl/zapisy/ lub telefonicznie: 791-168-165. Jeśli zostaną wolne miejsca będzie również można zapisać się tuż przed startem w biurze organizatora. Nie masz własnych kijów? Nic nie szkodzi. Można je wypożyczyć zupełnie za darmo w biurze organizatora, wystarczy zaznaczyć chęć w formularzu zgłoszeniowym.    

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=38433
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola