Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Posadzki betonowe, wylewki maszynowe Poddębice i i okolice.

Data dodania: 2014-07-01
 
Pawmar posadzki - specjalizuje się w wykonywaniu wylewek maszynowych miksokretem głównie w województwach łódzkim i wielkopolskim, kujawsko-pomorskim.

Posadzki wykonujemy na różnych obiektach począwszy od domków jednorodzinnych a skończywszy na dużych obiektach przemysłowych typu bloki, hale czy biurowce.

Każda wylewana przez nas posadzka pozwala zaoszczędzić klientowi kłopotów i strat na wydanie dodatkowych pieniędzy, na kleje i masy wyrównujące. Dlaczego tak jest, ponieważ nasze wylewki betonowe mają idealny poziom i wytrzymałość.

Jesteśmy w stanie wykonać dziennie od 100 do 300 m/2 posadzki. W zakres prac wchodzi: wylanie betonu, rozłożenie siatki , rozłożenie pianki dylatacyjnej, zatarcie ,cięcia dylatacyjne posadzki. Posadzka wykonywana jest metoda półsuchą.Cena waha się w granicach od 10-13 zł za metr kwadratowy.Kontakt

Paweł 728479627

Marcin 606768177

www.pawmar-posadzki.pl

e-mail: .pawmar_posadzki@o2.pl

Kontakt
Kontakt

Paweł 728479627

Marcin 606768177

www.pawmar-posadzki.pl

e-mail: .pawmar_posadzki@o2.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poddębicki

Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola