Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Posadzki maszynowe,betonowe,wylewki,mixokretem, Poddębice, Aleksandrów Łódzki, Pabianice

Data dodania: 2013-02-09
 
Firma "Bomar"specjalizuje się w wykonywaniu posadzek betonowych maszynowo, wylewaniu stropów, chudych betonów itp.

Od samego początku postawiliśmy na wysoką jakość naszych usług, terminowość, profesjonalne wykonanie, konkurencyjną cenę oraz nowoczesny sprzęt. Nasze usługi wykonujemy głównie w województwie wielkopolskim oraz łódzkim, jednak przy większych zleceniach działamy na terenie całego kraju.

Posadzki betonowe wykonujemy spalinową pompą do betonu (mixokretem) metodą "półsuchą" zacieraną na gładko. Używamy tylko mechanicznych zacieraczek dzięki temu posadzka jest idealnie równa, niepyląca i nadaje się pod każdy rodzaj pokrycia (terakota, parkiet, panele, deski) itp.

Wylewki nasze poziomowane są wysokiej jakości niwelatorem laserowym co gwarantuje idealny poziom!

Ceny kształtują się od 10 do 12zł za m2

Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta w celu wyliczenia ilości potrzebnych materiałów, wyjaśnienia wszelkich wątpliwości oraz dokonanie pomiarów.I Ty możesz dołączyć do szerokiego grona, naszych zadowolonych klientów zadzwoń!

Wykonujemy również Gładzie Gipsowe nowoczesną metodą poprzez natrysk!!!Kontakt 661-384-726Zapraszam również do zapoznania się z naszą stroną internetową : www.e-bomar.pl

Kontakt
TEL 661-384-726

WWW.E-BOMAR.PL
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poddębicki

Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola