Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Potrzebna krew dla Julitki

Data publikacji: 2018-09-26, Data modyfikacji: 2018-09-28
A A AWydrukDrukuj  
 
  W niedzielę 14 października w godzinach 9.00-13.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Uniejowie przeprowadzona zostanie zbiórka krwi dla naszej małej Julitki. Krew może oddać każdy, kto ma co najmniej 18 oraz nie więcej niż 65 lat, waży minimum 50 kg i cieszy się dobrym zdrowiem. Nie musisz znać swojej grupy krwi. Wystarczy, że w tym dniu zjesz lekkie śniadanie, wypijesz większą ilość wody i tuż przed oddaniem krwi powstrzymasz się od palenia papierosów. Koniecznie zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem. Jeśli zechcesz pomóc Julitce, prosimy Cię o wcześniejszą telefoniczną deklarację po to, abyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość materiałów zabezpieczających zebraną krew. Zadzwoń pod numer 781-349-055 lub 603-107-151. Pamiętaj! Oddając krew niesiesz bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi, przez co dajesz przykład prawdziwie szlachetnej postawy. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy!

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=40549
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola