Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

POZYTYWKA ŚPIEWAJĄCO W AKCJI "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

Data publikacji: 2018-10-04, Data modyfikacji: 2018-10-07
A A AWydrukDrukuj  
 
3 października na zaproszenie Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Uniejowie oraz Szkoły Podstawowej w Uniejowie uczestniczyliśmy w akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. Kilkoma piosenkami urozmaiciliśmy spotkanie, w którym dzieciom polskie legendy czytali Ks. Infułat Andrzej Ziemieśkiewicz, Piotr Kozłowski – radny powiatowy oraz opiekun naszego zespołu, radny miejski Mirosław Madajski. Cieszymy się, że mogliśmy dać dzieciom sporo pozytywnej energii. Dziękujemy za zaproszenie. Fotografie na Facebooku autorstwa Michała Kubackiego (uniejow.net.pl) Więcej na: http://uniejow.net.pl/pl/11_wiadomosci/1672_ca_a_polska_czyta_dzieciom_kto_czyta_w_uniejowie.html

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=40912
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola