Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

POZYTYWKA w Sieradzu

Data publikacji: 2018-10-04, Data modyfikacji: 2018-10-07
A A AWydrukDrukuj  
 
26 września wzięliśmy udział w Festiwalu Piosenki Różnej w Sieradzu. Organizatorem imprezy był Środowiskowy Dom Samopomocy w Rożdżałach. Festiwal odbył się w Sali Starostwa Powiatowego. Wzięło w nim udział 16 placówek z województwa łódzkiego. POZYTYWKA z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy z Czepowa zaprezentowała dwa utwory: „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa” oraz „Wiązankę Melodii Żydowskich”. Śpiewanie w Sieradzu nie odbywało się w formie konkursu. Wszystkie ekipy otrzymały ogromne, słodkie nagrody. Najważniejsza w ten dzień była integracja, scena oraz prezentacja dorobku codziennej pracy. Skład: Dariusz Jaśkiewicz, Włodzimierz Rzadkiewicz, Barbara Królikowska, Anna Świątczak, Dariusz Kaźmierczak, Jacek Jędrzejczak, Jarosław Grabarczyk, Agnieszka Wesołowska. Opiekun: Mirosław Madajski. Więcej na: https://www.powiat-sieradz.pl/index.php/8-aktualnosci/2696-festiwal-piosenki-roznej-w-sieradzu http://sieradz.naszemiasto.pl/artykul/festiwal-piosenki-roznej-odbyl-sie-w-sieradzu-na-impreze,4817269,artgal,t,id,tm.html

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=40926
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola