Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Projekt Aktywni 50+ na półmetku

Data publikacji: 2017-09-26, Data modyfikacji: 2017-09-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Projekt Aktywni 50+ w ramach Modułu II Poddębickiej Akademii Przedsiębiorczości to kilku miesięczne przedsięwzięcie zrealizowane przez Fundację „Inicjatywy Powiatu Poddębickiego”, które przyciągnęło bardzo liczna grupę mieszkańców Powiatu Poddębickiego w wieku powyżej 50 roku życia. W ramach zadania seniorzy uczestniczyli już w zajęciach ruchowo – gimnastycznych obejmujących zajęcia: „nordic walking”, zajęcia ruchowe na basenie, aerobik (zajęcia gimnastyczne w hali sportowej). Następnie Continue Reading›› Artykuł Projekt Aktywni 50+ na półmetku pochodzi z serwisu Kurier Poddębicki.

Pełna treść wiadomości na: kurier.poddebice.eu/?p=892
kurier.poddebice.eu, Źródło artykułu: kurier.poddebice.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola