Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przerwy konserwacyjne w obiekcie termalno-basenowym w Uniejowie

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy o terminach przerw konserwacyjnych w obiekcie Termalno-basenowym w Uniejowie: 1. Basen solankowo wewnętrzno- zewnętrzy w dniach od 24 – 30.09.2018 nieczynny. 2. Basen Rekreacyjny zewnętrzny ze zjeżdżalnia i jacuzji od 08-10.10.2018 nieczynny. Prace konserwacyjne są ściśle związane z rozbudową obiektu basenowego (prace ziemne w obrębie niecek). Istnieje prawdopodobieństwo niewielkiego przesunięcia terminów prac ziemnych. Wszelkie aktualne informacje prosimy śledzić na stronie internetowej http://www.termyuniejow.pl/ Za utrudnienia przepraszamy.

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=40209
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola