Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spektakl Teatralny pt.: PUNKT WIDZENIA

Data publikacji: 2014-01-20, Data modyfikacji: 2014-01-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Oczekiwany PUNKT WIDZENIA wystawiony!!! 20 grudnia 2013 roku uroczystą Premierą zakończył się cztero-miesięczny cykl spotkań dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. W projekcie udział wzięło 49 artystów z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Czepowie, Zespołu Szkół w Uniejowie oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Łęczycy. Realizatorem projektu: „Spektakl Teatralny PUNKT WIDZENIA”, było Centrum Promocji Sportu i Rekreacji DRAGON. Patronat Honorowy [...]

Pełna treść wiadomości na: http://www.dragonpoddebice.com.pl/?p=1545
dragonpoddebice.com.pl, Źródło artykułu: dragonpoddebice.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola