Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

TYNK MOZAIKOWY KOLORY 1-100 + NOWA PALETA 90,00 zł

Data dodania: 2013-02-11
 
MAJSTERPOL

Tynk Mozaikowy kolory 1-100


CENA DOTYCZY ZA WIADRO 12,5 KG

CENA ZA WIADRO 25 KG 175,75 ZŁ


Zastosowanie:

Służy do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków. Zawiera starannie dobrane kompozycje barwionego kruszywa kwarcowego nadające powierzchni efektowny i ozdobny charakter. Dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne jest szczególnie polecany do wykonywania cokołów, gzymsów oraz lamperii np. na klatkach schodowych. Stosowany jest w technologii bezspoinowegoocieplania ścian zewnętrznych systemem ETICS MAJSTER-POL oraz do wykończenia powierzchni dekoracyjnych i detali architektonicznych na równych i odpowiednio przygotowanych podłożach mineralnych (np: beton, tynki cementowe icementowo–wapienne).


Zapraszamy do zapoznania się z kolorami na stronie producenta


OFERUJEMY RÓWNIEŻ:
TYNKI ZEWNĘTRZNE( AKRYLOWY, SILIKONOWE, SILIKATOWE)
GRUNTY
FARBY ZEWNĘTRZNE
KLEJE
TYNKI MOZAIKOWE
Kontakt
KONTAKT:
mail: strzalka3@onet.pl
tel. 602-225-381
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poddębicki

Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola