Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W karnawale same bale

Data publikacji: 2019-01-11, Data modyfikacji: 2019-01-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Bal karnawałowy w Przedszkolu Miejskim w Uniejowie jest już wieloletnią tradycją. Tegoroczny bal odbył się 10 stycznia. 10 stycznia w Przedszkolu Miejskim w Uniejowie odbył się prawdziwy bal karnawałowy. Przybyła na niego cała plejada bajkowych gwiazd: księżniczki, rycerze, piraci, wróżki, batmani, spidermeni i wiele innych, których nie sposób wymienić. Tegoroczny bal rozpoczął się od spotkania z wyjątkowym gościem Mikołajem – który z uwagi na brak śniegu przyjechał do przedszkola na rowerze. Swoje przybycie już po Bożym Narodzeniu usprawiedliwił faktem, że przez cały okres świąteczny był bardzo zajęty poszukiwaniem grzecznych dzieci. Pomocnicy Mikołaja – elfy przygotowały w poszczególnych salach prezenty dla dzieci, które miały też możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Potem na wszystkich czekała już tylko świetna zabawa: gry, konkursy, tańce. W tym celu odpowiednio  przystrojono salę – dekoracje idealnie oddawały karnawałowy klimat. Przy  radosnych dźwiękach znanych przebojów uczestnicy bawili się wyśmienicie aż do obiadku. Wspólna zabawa integrowała dzieci i dostarczyła mnóstwo uśmiechu, wypieków na twarzy, ale przede wszystkim wiele radości. Nic więc dziwnego, że ten wyjątkowy bal każdego roku jest długo wyczekiwanym wydarzeniem. Następny bal już za rok!!!

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=45756
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola