Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wielka Orkiestra zagra w Poddębicach

Data publikacji: 2019-01-08, Data modyfikacji: 2019-01-10
A A AWydrukDrukuj  
 
W niedzielę 13 stycznia br. po raz 27 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w latach ubiegłych ogólnopolska akcja zawita do Poddębic za pośrednictwem Poddębickiego Domu Kultury i Sportu, gdzie swoją siedzibę będzie miał Sztab nr 778. Poza zbiórkami ulicznymi od godz. 7:00 do 18:00 zaplanowano szereg wydarzeń towarzyszących. O godz. 13 na terenie Ogrodu Zmysłów odbędzie się, pierwszy raz w naszym mieście, bieg dla WOŚP pn. „Policz z cukrzycą”. Dystans do pokonania to około 5 km, a koszt udziału to 30 zł. Jak się zapisać? Krok 1 – Wyślij swoje zgłoszenie na adres mailowy: bieg.poddebice@gmail.com (potrzebne jest Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, nr kontaktowy i rok urodzenia) Krok 2 – Opłać swój start (w tytule przelewu wpisz: bieg_imię_nazwisko) wpłaty należy kierować na konto Sztabu 778 Poddębice 16114010103122201900000778 Krok 3 – Z potwierdzeniem przelewu przyjdź na bieg i baw się! Każdy uczestnik otrzyma GORĄCĄ HERBATĘ!!! Od godz. 15 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej na ul. Polnej zaplanowano festyn sportowo-rekreacyjny. Na uczestników czekać będą: plac zabaw, kawiarnia, robotyka, wizaż dla najmłodszych, otwarta scena taneczno-wokalna, Akademia Dance Zone, Dance Time, pokazy karate CPSiR Dragon, wokalistki Poddębickiego Domu Kultury i Sportu, Mażoretki Dalia, Orkiestra Dęta Poddębice. Na godz. 19 przewidziano aukcję gadżetów WOŚP.

Pełna treść wiadomości na: poddebice.pl/?p=4477
poddebice.pl, Źródło artykułu: poddebice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola