Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wigilia druhów ochotników

Data publikacji: 2018-12-17, Data modyfikacji: 2018-12-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Jak co roku na spotkaniu wigilijnym zebrali się druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Poddębice. W tym roku miejscem uroczystości była remiza w Klementowie, która w ostatnich miesiącach została rozbudowana. Podczas spotkania poza złożeniem życzeń i podzieleniem się opłatkiem, nastąpiło przekazanie sprzętu strażackiego, który Gminie udało się zakupić dzięki dotacji z Sejmiku Województwa Łódzkiego. Do Ochotniczych Straży Pożarnych z Bałdrzychowa, Kałowa i Niewiesza trafiły agregaty oddymiające, a do OSP Niemysłów maszt oświetleniowy.

Pełna treść wiadomości na: poddebice.pl/?p=4444
poddebice.pl, Źródło artykułu: poddebice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola