Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XII "Bieg do Gorących Źródeł"

Data publikacji: 2018-10-15, Data modyfikacji: 2018-10-15
A A AWydrukDrukuj  
 
W niedzielne popołudnie armatni wystrzał dał sygnał biegaczom do rozpoczęcia XII Ogólnopolskiego Ekologicznego Biegu „Do Gorących Źródeł” – „Sanus per aquam – zdrowie przez wodę” na odcinku 10 kilometrów. W biegu wzięli udział biegacze z Polski i zagranicy. Bieg wchodzi w Cykl 14 biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, dlatego też na mecie medale biegaczom osobiście wręczał m.in. Marszałek Województwa Łódzkiego – Pan Witold Stępień, Członek Zarządu Województwa Łódzkiego – Pani Jolanta Zięba-Gzik i Pan Bogdan Krawczyk – Departament Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetyka, fizjoterapeuty, trenera personalnego oraz lekarza na stoisku Fundacji „Misja medyczna”. Zwycięzcami XII „Biegu do Gorących Źródeł” zostali: Panowie: 1. Artur Kozłowski (Sanprobi Team) z czasem 00:31:07, 2. Sergii Okseniuk (Mk Luczesk-lkb Rudnik) z czasem 00:31:18, 3. Tomasz Osmulski (Trucht.com) z czasem 00:31:52; Panie: 1. Ewa Jagielska (Lks Ostrowianka) z czasem 00:35:44, 2. Oksana Okseniuk (Mk Luczesk-lkb Rudnik) z czasem 00:37:42, 3. Sabina Jarząbek (Kkl Kielce) z czasem 00:38:08. Tegoroczny bieg ukończyło 1179 osób. Gratulujemy! Kibiców oraz zawodników zapraszamy na kolejną, przyszłoroczną edycję biegu! Pełna lista biegaczy znajduje się pod linkiem: wyniki.datasport.pl      

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=41134
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola