Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XII Ogólnopolski "Bieg do Gorących Źródeł"

Data publikacji: 2018-10-09, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
W najbliższą niedzielę, 14 października o godz.13.30 przy uniejowskiej dzwonnicy, wystrzał ze średniowiecznej armaty da sygnał biegaczom do rozpoczęcia XII Biegu  „Do Gorących Źródeł”. Trasa biegu o dystansie 10 kilometrów, w którym wezmą udział biegacze z całej Polski i zagranicy, będzie oznakowana co kilometr, pilotowana, zabezpieczona opieką medyczną, policją, jednostkami ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Uniejów. O godz. 15.45 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowie nastąpi uroczysta dekoracja uczestników biegu, podczas której zostaną wręczone dyplomy, nagrody oraz puchary. Zachęcamy do dopingowania biegaczy na całej trasie biegu. Trasa XII Biegu „Do Gorących Źródeł” w dniu 14 października 2018 roku w Uniejowie Szczegółowe informacje organizacyjne dotyczące biegu znajdziecie Państwo pod linkiem: www.kbgeotermiauniejow.pl Kontakt do głównego organizatora: tel/fax: 63 288 95 20 e-mail: kbgeotermia@gmail.com      

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=41035
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola