Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zakończenie praktycznej nauki zawodu w Poddębicach

Data publikacji: 2018-08-31, Data modyfikacji: 2018-09-02
A A AWydrukDrukuj  
 
  W dniu 30.08.2018r. na terenie Restauracji „Złota Gwiazda” w Poddębicach Hufiec Pracy w Zduńskiej Woli  zorganizował spotkanie dla Absolwentów Hufca Pracy, wyróżniających się w roku szkolnym 2017/2018 uczestników oraz współpracujących z Hufcem Pracy pracodawców. Spotkanie rozpoczęło się wystąpieniem Komendanta Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli  Romualda Krystyniaka. Po powitaniu uczestników spotkania Komendant nawiązał do czekających OHP  reform oraz zmian ustawowych dotyczących młodocianych pracowników. Poddębickie zakłady pracy reprezentowali: Angelika Kowalczyk – Salon Fryzjerski „ Ewel”, Julia Przytuła – Sklep „Kubuś” wraz z właścicielką p.Małgorzatą Jabłońską, Kinga Serafińska – Zakład Piekarniczo Cukierniczy AsPal, Dominik Bielawski – Sp z o.o. „Logicar” wraz z p.Małgorzatą Stefańską, Anna Ratajczyk oraz Joanna Ratajczyk – gospodarze spotkania oraz wieloletni współpracownicy Hufca Pracy. Hufiec Pracy w Zduńskiej Woli za osiągnięcie dobrych i bardzo dobrych wyników w nauce i na praktykach zawodowych oraz zaangażowanie społeczne na rzecz Hufca Pracy wyróżnił pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami 12 uczestników. Absolwentom Komendant Hufca Pracy życzył wielu sukcesów na dalszej drodze zawodowej oraz w życiu osobistym oraz podziękował pracodawcom za dobrą współpracę  i zaangażowanie w przedsięwzięcia Hufca Pracy. (tekst i zdjęcia: Katarzyna Wajman)

Pełna treść wiadomości na: poddebice.pl/?p=4195
poddebice.pl, Źródło artykułu: poddebice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola