Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy Seniorów na Ich Święto

Data publikacji: 2018-11-27, Data modyfikacji: 2018-11-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Drodzy Seniorzy, nie siedźcie w domu,  wybierzcie się na Gminny Dzień Seniora zaplanowany 29 listopada o godz. 18.00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Uniejowie. W tym dniu będziecie Państwo mogli skorzystać z podstawionych  specjalnie na tę okazję autokarów, które dowiozą Was na miejsce. Autokary będą miały następujące trasy: Pierwszy autokar będzie jechał przez miejscowości: Lekaszyn 17.00 – Brzozówka 17.10 – Wilamów 17.20 –  Czepów 17.30 – Skotniki 17.35 – Kuczki 17.45 – Ostrowsko 17.55 Drugi autokar obierze kurs przez: Rożniatów Kolonia 17.00 – Rożniatów 17.10 – Dąbrowa 17.20 – Wielenin 17.30 Z repertuarem wystąpią dla Państwa: Chór Kantylena z Uniejowa, Zespół Śpiewaczy Włościanki z Wielenina, Kapela ze Wsi Wilamów oraz Izabela Rybnik i Dariusz Bagiński.  

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=44528
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola