Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ApartHotel Termy Uniejów - zobacz aktualny stan prac

Data publikacji: 2018-10-10, Data modyfikacji: 2018-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Na powierzchni 1, 5 hektara, w najlepszej lokalizacji w uzdrowisku- w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu termalno – basenowego (100 m) strefy uzdrowiskowej A, powstaje obiekt w standardzie czterogwiazdkowego hotelu. Poniżej film i galeria zdjęć prezentujące obecny stan budowy: Aparthotel „Termy Uniejów” to oferta dla tych, którzy chcieliby zainwestować w pierwszym uzdrowisku termalnym w Polsce. Obiekt będzie wynajmowany przez cały rok. Właściciele zakupionych mieszkań oddadzą je w dzierżawę operatorowi obsługującemu wynajem. Będą mieć przy tym zagwarantowany zysk z wynajmu na poziomie i zasadach określonych w zakładce Oferta. Ważny dla właścicieli jest fakt, że na czas trwania umowy, poza zainwestowaniem w zakup lokalu, nie będą ponosić żadnych kosztów związanych z funkcjonowaniem obiektu. Aparthotel „Termy Uniejów” to pierwszy obiekt w Uniejowie, który będzie mógł przyjąć duże grupy biznesowe, nawet do 400 osób, a liczne atrakcje zlokalizowane w jednym miejscu z kompleksowym zagospodarowaniem terenu, pozwolą Gościom obiektu na komfortowy pobyt w uzdrowisku. Kompleks będzie składał się z dwóch budynków pięciokondygnacyjnych z klimatyzacją oraz dostępem do wody termalnej: budynek A – łączna powierzchnia około 6 400 m2, mieszczący lokale o funkcji restauracyjno- konferencyjnej oraz lokale hotelowe; budynek B, o powierzchni łącznej około 3 500 m2, mieszczący lokale o funkcji hotelowej oraz uzupełniająco część rekreacyjną z basenem i sauną, fitness oraz halli recepcję. Część restauracyjno- konferencyjna w budynku A: sala restauracyjna przewidziana na 192 miejsca konsumpcyjne; 4 sale konferencyjne z możliwością przyjęcia od 50 do nawet 400 osób- w przypadku ich czasowego połączenia; łączna powierzchnia części restauracyjno- konferencyjnej to około 1 850 m2. Dodatkowo, ze względów funkcjonalnych, w skład tej części wejdzie około 200 m2powierzchni rekreacyjnej przewidzianej na basen z sauną, fitness oraz hall i recepcję na poziomie 0 budynku B. Część hotelowa znajdująca się w budynku A oraz budynku B: łączna ilość lokali hotelowych to 172; Część rekreacyjna: będzie się mieścić na parterze w budynku B; w tej części zaprojektowano strefę fitness wraz z basenem rekreacyjnym i saunami przeznaczoną wyłącznie dla Gości hotelowych; Inwestor przewidział również kompleksowe zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Zaprojektowany został m.in. plac zabaw dla dzieci, plac do gry w minigolfa oraz układ alejek parkowych z trawnikami i zielenią już istniejącą. Nie zabraknie również innych atrakcji na świeżym powietrzu dla najmłodszych. To m.in. strefa gier kreatywnych z urządzeniami terenowymi będącymi różnego rodzaju grami zręcznościowo – logicznymi umożliwiającymi rozwój umiejętności intelektualnych najmłodszych Gości oraz integrację uczestników podczas wspólnej zabawy. Wewnątrz obiektu przewidziano także bawialnię dla dzieci.

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=41070
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola