Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

TRANSPORT KRAJOWY

 

Usługi Transportowe Krajowe RHTrans. Świadczę usługi transportowe ( przeprowadzki ) na terenie całej Polski. Ekspresowy transport ładunków na terenie Kraju,przewóz palet całościowych,drobnicy,"gabarytów"
Kontener,winda,boczne drzwi (8euro palet).
Auto wyposażone w gps oraz cb radio co jest gwarancją dotarcia ładunku na czas i na miejsce bez zbędnych kilometrów i straty czasu.
Zabezpieczamy ładunek podczas transportu,ocp 50.000zł.

Kontakt

tel. 604-503-127
tel. 696-503-800
tel. 796-09-80-80
e-mail: rhtrans@wp.pl

RH Trans
Romuald Hankiewicz

99-200 Poddębice
ul.Słoneczna 3m.10
woj.Łódź

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poddębicki

Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola