Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dla swojaków, starszych, młodszych i dzieciaków, czyli "I Dzień Pudłówka"

Data publikacji: 2018-07-30, Data modyfikacji: 2018-07-30
A A AWydrukDrukuj  
 
W niedzielę 5 sierpnia br. zapraszamy do Pudłówka! Tego dnia wieś będzie obchodzić swoje święto pod hasłem „I Dzień Pudłówka dla swojaków, starszych, młodszych i dzieciaków”. Początek uroczystości zaplanowano na godz. 14. Gospodarzem jest Sołtys Sołectwa Teresa Łukasik oraz Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski. – Z inicjatywą zorganizowania imprezy integracyjnej wyszli mieszkańcy, którzy aktywnie działają na rzecz Gminy. „Dzień Pudłówka” to świetna inicjatywa i serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu – mówi Burmistrz Sęczkowski. Na co mogą liczyć odwiedzający tego dnia adres Pudłówek 22, gdzie odbywać się będzie impreza? – W programie przewidziano warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych (orgiami, bibułkarstwo i decoupage), gry i zabawy, konkursy kulinarne w tym z potraw charakterystycznych dla Sołectwa Pudłówek, degustacje potraw, wspólne śpiewanie piosenek, konkurs wiedzy o Pudłówku, zabawę z DJ-em – zapowiada Teresa Łukasik. Przedsięwzięcie jest współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

Pełna treść wiadomości na: poddebice.pl/?p=4056
poddebice.pl, Źródło artykułu: poddebice.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola