Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

OKNA OKNO THERMO PLUS 12 KOLORÓW STANDARDOWYCH FIRMY OKNOPLUS KRAKÓW

Data dodania: 2012-03-07
 
Witamy,

Na naszej kolejnej aukcji przedstawiamy okna ciepłe THERMO PLUS firmy Oknoplus Kraków.

OPIS SYSTEMU:

System profili Brügmann klasy A, o szerokości ramy i skrzydła 73 mm, o podwyższonej termoizolacyjności dzięki piance poliuretanowej. Zgodnie z klasyfikacją dla profilu klasy A grubość ścianek zewnętrznych kształtuje się na poziomie 2,8-3mm, a szerokość komór wewnętrznych wynosi min. 5mm. Bardzo dobrą izolacyjność termiczną profilu zapewnia specjalnie wyizolowane zbrojenie w przestrzeni środkowej oraz eliminacja mostka termicznego wokół szyby. Dzięki piance poliuretanowej zyskujemy:
- poprawę izolacyjności termicznej okna aż o 45%

- poprawę komfortu użytkowania okien poprzez zmnieszenie efektu skraplania pary wodnej

- poprawę izolacyjności akustycznej

Większość okien PVC wzmacniana jest stalą, która nie jest dobrym izolatorem ciepła, a więc w najistotniejszy sposób odpowiada za straty ciepła.

OknoPlus dzięki zastosowaniu wyplenienia THERMO – tj. zbrojenia stalowego wyizolowanego pianką poliuretanową oraz podkładu termoizolacyjnego wokół szyby- uzyskał bardzo wysoki współczynniki izolacyjności termicznej dla profilu Uw = 1,0 W/m2K!!!. Okno referencyjne ma współczynnik izolacji cielnej dla całego okna = 0,7 W/m2K!!!

Obecnie na rynku stosuje się różne rozwiązania poprawiające termikę okien. Energooszczędne pakiety szybowe, specjalna konstrukcja ramy okiennej bądź zastosowanie zbrojeń o wyższych parametrach izolacyjności termicznej skutecznie ograniczają straty ciepła, a zastosowanie okien energooszczędnych przyczynia się bezpośrednio do ograniczenia zapotrzebowania na energię, znacznie poprawia jakość energetyczną budynków i zmniejsza straty ciepła, zwiększając tym samym opłacalność inwestycji termo-modernizacyjnej.

Wzmocnienia

Stalowe ocynkowane wzmocnienie o grubości 2mm jest przykręcane do profilu nie rzadziej niż co 30cm. Ze względu na istotny wpływ zbrojenia na sztywność i jakość okna, firma OKNOPLUS nigdy nie stosowała i nie stosuje niesystemowych wzmocnień.

Blokada cieplna

Firma OKNOPLUS stosuje w swoich oknach dodatkową izolację akustyczno-termiczną poprzez wypełnienie profilu pianą poliuretanową.

Listwa przyszybowa
W ofercie standardowo proponowane są trzy kształty listew przyszybowych: prosta, ozdobna i okrągła. Wybór kształtu listwy nie ma wpływu na cenę okna, pozwala jednak na indywidualne dostosowanie wyglądu okna do charakteru pomieszczenia. Szerokość listew uzależniona jest od wybranego pakietu szybowego,

Uszczelki
Potrójny system uszczelek. Uszczelki są odporne na działania czynników atmosferycznych. Wykonane są z tworzywa EPDM /kauczuku syntetycznego/ lub elastomeru termoplastycznego TPE zgrzewalnego, w kolorze czarnym.

WEJDŹ, SPRAWDŹ, PRZEKONAJ SIĘ: www.oknoplus.com.pl

WIECEJ INFORMACJI UZYSKAJĄ PAŃSTWO OD NASZEGO HANDLOWCA tel. 500-066-923.

W OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ: PARAPETY ZEWNĘTRZNE, WEWNĘTRZNE, MOSKITIERY, DRZWI ZEWNĘTRZNE (GERDA, KMT, K&P, CAL, PARMAX), ORAZ STOLARKĘ ALUMINIOWĄ, BRAMY GARAŻOWE, OGRODZENIOWE, NAPĘDY, DRZWI WEWĘTRZNE FIRM (PORTA, POLSKONE, DRE, INVADO, ERKADO), wiecej na www.gpsystem.pl

!!!POMIAR I WYCENA ZA DARMO!!!
Kontakt
DANE KONTAKTOWE:
GP SYSTEM-STAMET
CZECHY 228b ZDUŃSKA WOLA
tel. handlowiec 500-066-923
e-mail: zdunskawola@gpsystem.pl
Pracujemy w godzinach:
PN-PT: 9-17
SO: 9-13
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poddębicki

Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola