Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

OKNA OKNO THERMO PLUS PROMOCYJNE CENY W STANDARDZIE 12 KOLORÓW DREWNOPODOBNYCH

Data dodania: 2012-10-31
 
GP – SYSTEM – STAMET

BRAMY NAPĘDY DRZWI OKNA

NAJLEPSZE MARKI TYLKO U NAS!!!WYKONUJEMY OPOMIAROWANIE WRAZ Z WYCENĄ ZA DARMO!!!


Opis systemu

System profili Brügmann klasy A, o szerokości ramy i skrzydła 73 mm, o podwyższonej termoizolacyjności dzięki piance poliuretanowej. Zgodnie z klasyfikacją dla profilu klasy A grubość ścianek zewnętrznych kształtuje się na poziomie 2,8-3mm, a szerokość komór wewnętrznych wynosi min. 5mm. Bardzo dobrą izolacyjność termiczną profilu zapewnia specjalnie wyizolowane zbrojenie w przestrzeni środkowej oraz eliminacja mostka termicznego wokół szyby. Dzięki piance poliuretanowej zyskujemy:

- poprawę izolacyjności termicznej okna aż o 45%
- poprawę komfortu użytkowania okien poprzez zmniejszenie efektu skraplania pary wodnej
- poprawę izolacyjności akustycznej

Większość okien PVC wzmacniana jest stalą, która nie jest dobrym izolatorem ciepła, a więc w najistotniejszy sposób odpowiada za straty ciepła.

Obecnie na rynku stosuje się różne rozwiązania poprawiające termikę okien. Energooszczędne pakiety szybowe, specjalna konstrukcja ramy okiennej bądź zastosowanie zbrojeń o wyższych parametrach izolacyjności termicznej skutecznie ograniczają straty ciepła, a zastosowanie okien energooszczędnych przyczynia się bezpośrednio do ograniczenia zapotrzebowania na energię, znacznie poprawia jakość energetyczną budynków i zmniejsza straty ciepła, zwiększając tym samym opłacalność inwestycji termo-modernizacyjnej.


Wzmocnienie

Stalowe ocynkowane wzmocnienie o grubości 2mm jest przykręcane do profilu nie rzadziej niż co 30cm. Ze względu na istotny wpływ zbrojenia na sztywność i jakość okna, firma OKNOPLUS nigdy nie stosowała i nie stosuje niesystemowych wzmocnień.


Blokada cieplna

Firma OKNOPLUS stosuje w swoich oknach dodatkową izolację akustyczno-termiczną poprzez wypełnienie profilu pianą poliuretanową.

OkucieWe wszystkich swoich oknach OKNOPLUS stosuje markowe, oryginalne okucia niemieckiej firmy WINKHAUS. W zależności od potrzeb montowane są okucia rozwierne R lub rozwierno-uchylne RU. Cechą charakterystyczną tych okuć jest prosta obsługa oraz regulacja: pozioma i pionowa, jak również siły docisku skrzydła.

Np. doszczelnienie okna na okres zimowy można wykonać ręcznie poprzez zmianę pozycji rolek ryglujących. Okucia obwiedniowe są jak klocki lego - montowane z drobnych elementów łączonych liniowo w różnych wariantach. Zbyt uboga kombinacja elementów okucia nawet najlepszej firmy nie zagwarantuje dobrego funkcjonowania, szczelności i bezpieczeństwa.

Uszczelki

Potrójny system uszczelek. Uszczelki są odporne na działania czynników atmosferycznych. Wykonane są z tworzywa EPDM /kauczuku syntetycznego/ lub elastomeru termoplastycznego TPE zgrzewalnego, w kolorze czarnym.


DOKŁADNĄ WYCENĘ WRAZ Z OPOMIAROWANIE WYKONA NASZ HANDLOWIEC TEL. 500-066-923


!!!PROMOCJA NA BRAMY OGRODZENIOWE I GARAŻOWE, PRZĘSŁA, OKNA, DRZWI ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE!!! WSZYSTKO WYKONUJEMY Z MONTAŻEM NA ŻYCZENIE KLIENTA.


!!! POMIAR I WYCENA ZA DARMO, FACHOWE DORADZTWO TECHNICZNE!!!


W ofercje posiadamy również:
-OKNA Z FIRMY OKNOPLUS KRAKÓW
-Drzwi wewnętrzne firm: DRE, PORTA, POLSKONE, INVADO, ERKADO, VERTE, INTER DOOR, CENTURION.
-Drzwi zewnętrzne firm: CAL, K&P, PARMAX, GERDA, KMT, PORTA, POLSKONE
-BRAMY GARAŻOWE firm: NOVOFERM, NORMSTAHL, A.W. WIŚNIOWSKI, KRISPOL
-Bramy ogrodzeniowe: A.W. WIŚNIOWSKI (OCYN, OCYNK+KOLOR RAL), STALOWE POMALOWANE PODKŁADEM NA CZARNO
-Napędy garażowe, ogrodzeniowe firm: BENNINCA, FAAC, NICE, oraz ekonomiczne firm: GENIUS, PROTECO.
-ROLETY ZEWNĘTRZNE.


WIĘCEJ NA NASZEJ STRONIE: www.gpsystem.pl


!!! POMIAR I WYCENA ZA DARMO, FACHOWE DORADZTWO TECHNICZNE!!!


!!!ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO PUNKTU HANDLOWEGO I ZAPOZNANIA SIĘ Z PROMOCJAMI!!!
Kontakt
DANE KONTAKTOWE:
GP SYSTEM-STAMET
CZECHY 228b ZDUŃSKA WOLA
tel. handlowiec 500-066-923
e-mail: zdunskawola@gpsystem.pl
Pracujemy w godzinach:
PN-PT: 9-17
SO: 9-13
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poddębicki

Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola