Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Prowadzisz firmę? Masz dosyć wysokich Rachunków za Prąd? Tania energia!!!

Data dodania: 2013-03-27
 
Oferta skierowana jest dla firm które mają już dosyć wysokich rachunków za prąd!!!

Jak powszechnie wiadomo mamy kryzys więć oszczędzamy, dalczego nie oszczędzać na ENERGII ELEKTRYCZNEJ, której złużywamy coraz więcej!!!


Dla Firm
DUON to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sprzedawców energii w Polsce. W naszych działaniach stawiamy na uczciwość i partnerskie relacje z klientami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży energii elektrycznej dla firm.

W naszym portfolio znajdują się rozwiązania dopasowane zarówno do potrzeb Małych i Średnich Przedsiębiorstw jak i Wielkich Odbiorców. Cechą wspólną wszystkich naszych propozycji jest to, że pozwalają one klientom generować oszczędności i w pełni korzystać z możliwości, które daje liberalizacja Rynku Energii.

Wystarczy tylko skontaktować się z nami, a nasz handlowiec pomoże dopasować Państwu jedną z naszych ofert, do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Zaś zespół naszych specjalistów z chęcią wybierze najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania. Wszelkie formalności związane z procesem zmiany sprzedaży energii w imieniu Państwa firmy wykona DUON, tak aby Państwa jedynym zmartwieniem było to, jak zainwestować zaoszczędzone pieniądze.SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH

Podmioty gospodarcze mają pełne prawo do swobodnego wyboru sprzedawcy energii elektrycznej. Taurus Energy jest Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy DUON S.A. - sprzedawcy energii elektrycznej. Faktury za energię dla większości odbiorców są małoczytelne. W procesie zmiany dostawcy energii pomagamy dokonać zarówno optymalnego doboru taryfy dla danego zakładu , jak i również mocy poboru energii. Ponadto w procesie weryfikacji kosztów analizujemy wysokość opłat za energię bierną.

Jednakże podstawowym celem naszego działania jest obniżenie opłat za energię czynną - elementu decydującego o kwocie F.VAT . Oszczędności z tytułu zmiany sprzedawcy energii sięgają od 5 do 20%.
DORADZTWO W SEKTORZE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Dla podmiotów zobowiązanych do dokonywania zakupów zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych Taurus Energy świadczy usługi doradcze polegające na przygotowaniu kompletnej dokumentacji przetargowej w tym przygotowanie SWIZ.


Taurus Energy - energia na wysokim poziomie

1. Wykonujemy audyty optymalizacji kosztów energii elektrycznej . Audyt efektywności energetycznej gwarantuje, na podstawie już wykonanych audytów, wskazanie źródeł oszczędzania od 15% do 65 % kosztów za energię elektryczną oraz pozostałych mediów.
2. Kompensujemy energię bierną . Kompensujemy do zera kwotę z F.VAT za pobieraną energię bierną indukcyjną i oddawaną energię bierną pojemnościową .
3. Modernizujemy układy pomiarowe energii elektrycznej dostosowując do wymagań TPA lub do zwiększenia lub zmniejszenia mocy zamówionej .
4. Rejestrujemy jakość dostarczanej energii elektrycznej z jej szczegółową analizą i wskazaniem procedur działania w celu poprawy jakości energii elektrycznej do wymaganej ustawą.
5. Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznych i energetycznych. Zgodnie z prawem budowlanym pomiary należy wykonywać okresowo co 5 lat. Wykonujemy je z należytą starannością i gwarancją wykonania usługi. Dodatkowo wykonujemy pomiary oświetlenia , hałasu oraz kamerą termowizyjną.
6. Budujemy i konserwujemy stacje transformatorowe , wykonujemy instalacje elektryczne , automatykę przemysłową , systemy alarmowe. 7. Odnawialne źródła energii . W tym temacie pomagamy przejść całą procedurę z przyłączeniem OZE do sieci energetycznej , pod kątem przygotowywanych w komisjach sejmowych tzw. "trójpaku energetycznego" do zaprojektowania , kredytowania i wybudowania włącznie.

Więcej na: www.duon.pl


Chcesz się przekonać jak to działa? Wyśli nam skan swojej faktury za Energię Elektryczną od swojego dostawcy, a my przedstawimy ofertę TAŃSZEJ ENERGII ELEKTRYCZNEJ!!!
Kontakt
Kontakt:
krystian.l@taurusenergy.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poddębicki

Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola