Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Sklep rehabilitacyjno-Ortopedyczny

Data dodania: 2011-11-25
Kategoria: Zdrowie i uroda » Zdrowie
 
SKLEP REHABILITACYJNO-ORTOPEDYCZNY

W naszej ofercie posiadamy: pieluchomajtki, wkładki na nietrzymanie moczu, podkłady nieprzemakalne na łóżko, baseny i kaczki na mocz, materace i poduszki przeciwodleżynowe, kosmetyki i opatrunki na odleżyny, sprzęt rehabilitacyjny, gorsety, temblaki, ortezy, stabilizatory, kołnierze, pasy, sznurówki, wózki, balkoniki, laski, kule, odzież medyczną i obuwie medyczne,łóżka regulowane elektrycznie, ciśnieniomierze, glukometry Realizujemy zlecenia w ramach umowy z NFZ.
Kontakt
Poddębice, ul. Łódzka 40, tel. (43) 678-44-24/ Łęczyca, ul. Przedrynek 2/1, tel. (24) 721-80-27 Koło, ul. PCK 8 (przychodnia), tel. (63) 262-78-12/ Konin, ul. Wyszyńskiego 1 (szpital przyziemie), tel. 600-835-411/ Turek, ul. Poduchowne 1 (dziedziniec szpitala), tel. (63) 289-94-81
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
poddębicki

Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola