Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TRAMPEK z Czepowa na II Turnieju Piłki Nożnej POŁĄCZENI PASJĄ w Uniejowie

Data publikacji: 2018-10-04, Data modyfikacji: 2018-10-07
A A AWydrukDrukuj  
 
21 września b.r. wzięliśmy udział w wyjątkowym turnieju integracyjnym O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO. W turnieju POŁĄCZENI PASJĄ brały udział drużyny Olimpiad Specjalnych Polska – łódzkie oraz zawodnicy z klubów i akademii piłkarskich z województwa łódzkiego zrzeszonych w Łódzkim Związku Piłki Nożnej. Gościem specjalnym była Akademia AMP Futbol „Varsovia”. W turnieju przyszło nam rywalizować ze świetnymi drużynami ze Stemplewa, Opoczna i Gromadzic. Czwarte miejsce, które ostatecznie zajęliśmy, nie daje nam wielkiej satysfakcji, ale w każdą grę wkładaliśmy ogrom wysiłku i ambicji, zgodnie z rotą przysięgi, którą w dniu turnieju wygłosił nasz zawodnik Damian Berczyński: „Pragnę zwyciężyć, lecz jeśli nie będę mógł zwyciężyć, niech będę dzielny w swym wysiłku”. W meczu PRZYJAŹNI reprezentował nas godnie Krzysztof Kmiecik. Turniej zostanie na zawsze w naszej pamięci, ponieważ mogliśmy zrobić sobie zdjęcie oraz porozmawiać ze znanym piłkarzem, wielokrotnym reprezentantem Polski, Euzebiuszem Smolarkiem. W turnieju wystąpiliśmy w składzie: Piotr Brzęczkowski, Mariusz Linkiewicz, Radosław Kos, Krzysztof Kmiecik, Paweł Bielawski, Jakub Kamiński, Piotr Tarcz, Piotr Grabarczyk, Damian Berczyński, Sylwia Pietrzak. Drużyną w dniu turnieju opiekowali się Michał Krzemiński i Marcin Rybczyński. Dziękujemy za zaproszenie. Więcej informacji o turnieju: https://www.facebook.com/pg/Uniejowskie-Stowarzyszenie-Aktywni-1183681464981976/photos/?tab=album&album_id=2394034340613343&__xts__%5B0%5D=68.ARCrhXnYe54J21WNMSNfugrTFi4TtrNGB7yt0WeWTUurTI71yuDIDAywabl4H6qwT2K-KwF8J0tsjGTltwueyaBMeFPrMhOU_ZHwK-ZFwp9CyoAR3DIvGjzjTSm-_IDM7Y4MBI4CH-Ofbal3uXLupm6sy3RfAJdPvhR6u1vX46rbE9QOWY8HUKnqW13YaNW-kwFCMEyhtA6OKPqeB8R7ucyf6-RGNSifjx4i&__tn__=-UCH-R http://uniejow.net.pl/pl/13_sport/1654_po_czeni_pasj_do_pi_ki_znowu_zagrali_w_uniejowie_zdj_cia.html

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=40903
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola