Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Turniej Wędkarski z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

Data publikacji: 2018-10-26, Data modyfikacji: 2018-10-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Sprawdź swoje wędkarskie umiejętności w dobrym towarzystwie i pięknym otoczeniu przyrody podczas Turnieju Wędkarskiego z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Koło Wędkarskie nr 16 w Uniejowie zaprasza do wzięcia udziału w zawodach, które odbędą się w dniu 11.11.2018 r. na starorzeczu „Kaczka”. Zbiórka uczestników w dniu zawodów o godz. 9.00. Udział w turnieju należy zgłosić do dnia 08.11.2018 r. pod numerem telefonu 698 839 648 lub 665 740 734. Opłata startowa wynosi 10 zł. Uwaga! Zawody wędkarskie przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.  

Pełna treść wiadomości na: uniejow.pl/?p=42954
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  poddębicki

  Powiat poddębicki - powiat z siedzibą w Poddębicach w województwie łódzkim. Został reaktywowany w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Powiat obejmuje gminy: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim.

  Powiat podjął współpracę zagraniczną z Łotwą (miasto Krasław), Ukrainą (rejon chmielnicki), Serbią (gmina Golubac), Chorwacją (dwie dzielnice Zagrzebia) i z Litwą (gmina Bujwidze w okręgu wileńskim).

  Atrakcjami ziemi powiatu poddębickiego są przede wszystkim liczne kościoły, zabytkowe parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, dworki i pałace. Na szczególną uwagę zasługuje Zamek w Uniejowie. Inicjatorem jego budowy w latach 1360-65 był jeden z najbliższych ludzi króla Kazimierza Wielkiego. Chodzi o abp. gnieźnieńskiego Jarosława Bogoria Skotnickiego.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola